Warsztaty w Galerii Pomorskiej


W ubiegłą sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w kolejnej edycji warsztatów ,,Kobieta w Galerii Mody'' organizowanych przez Galerię Pomorską w Bydgoszczy. Szkolenie prowadziła profesjonalna stylistyka Magdalena Kamińska - Garderoba Dobrze Zorganizowana.  Dzięki cennym wskazówką dowiedziałyśmy się jak odpowiednio dobierać kroje, fasony oraz dodatki do różnych typów sylwetki. Podczas wydarzenia miałyśmy również okazję skorzystać z porad braffiterki marki Change oraz zapoznać się ofertą sklepu jubilerskiego Yes. Na koniec - sesja zdjęciowa i ułożonymi przez nas zestawami! Serdecznie zapraszam Was do udziału w następnych cyklach, bezpłatnych warsztatów modowych. Inspiracja, wiedza i pomysł na siebie - gwarantowane! :)


Buszowanie po C&A w poszukiwaniu... sportowej elegancji :)

Pamiątkowe zdjęcie ;) Fot. Wojciech Holc


12 komentarzy:

 1. Super , tez bym chciała wiżiaść udział ;)
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja bym chciała umieć się dobrze zorganizować, gdy wokoło wciąż tyle pięknych, nowych ubrań, torebek, butów, które mówią "kup mnie"... Trzeba niezłej siły woli, żeby do zakupów podchodzić naprawdę z totalnym rozsądkiem. Dlatego myślę, że takie warsztaty powinny być częściej i w wielu miejscach organizowane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne wydarzenie i świetnie, że się rozwijasz! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale mega! wiesz może, czy te warsztaty odbywają się tez w innych miastach? szczególnie interesuje mnie Poznań, bo naprawdę mega pomysł :D

  OdpowiedzUsuń
 5. zawsze zazdroszcze takich eventów.. albo odbywaja się, gdy jestem w pracy, albo nie w mojej okolicy ;(

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tego co napisałaś, wnioskuje, że było to świetne wydarzenie! Za każdym razem żałuję, że nie mogę brać udziału w takich warsztatach i szkoleniach.

  Pozdrawiam Wiktoria z bloga Book Written Rose. Zapraszam ❤

  OdpowiedzUsuń
 7. Super! ;)

  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
NA PYTANIA ODPOWIADAM POD POSTEM:)